Muzyczna zgraja

2009-01-01
2009-01-01
48 min.
978-83-7672-020-3
instrumenty muzyka edukacja muzyczna dla dzieci

Okładka książki Jadzia Izabella Klebańska, Maciej Szymanowicz
Ocena 7,3
Jadzia Izabella Klebańska,...
Okładka książki Operowe stra...aaa...achy Małgorzata Flis, Izabella Klebańska
Ocena 7,5
Operowe stra..... Małgorzata Flis, Iz...
Okładka książki Jak tańczono przed wiekami, czyli taniec z figurami Małgorzata Flis, Izabella Klebańska
Ocena 6,8
Jak tańczono p... Małgorzata Flis, Iz...

Bardzo dawno temu w prezencie od znajomej córka otrzymała pierwszą z książek muzycznych
Izabelli Klebańskiej
i tak nam się ona spodobała (książka, nie znajoma, ani autorka ;-),
że niedługo potem kupiłam kolejne dwie książki tej autorki.

Każda książka to wiersze na muzyczne tematy oraz płyta z odpowiednio dobranymi muzycznymi "kawałkami" ;-)
Całość z pięknymi ilustracjami Małgorzaty Flis lub Iwony Całej.
Ogromny plus należy się przede wszystkim płytom.
Córka szczególnie lubi płytę "Jak tańczono przed wiekami..."
(muzyka z tej płyty najczęściej towarzyszy zajęciom plastycznym w naszym domu).
Drugi plus dajemy za niestandardowe podejście do tematu ;-)
Według mnie to podejście najlepiej prezentuje "Aria wrony" z płyty "Muzyczna zgraja" ;-)

Izabelli Klebańskiej
i tak nam się ona spodobała (książka, nie znajoma, ani autorka ;-),
że niedługo potem kupiłam kolejne dwie książki tej autorki.

Całość z pięknymi ilustracjami...

Ksiazka Izabelli Klebanskiej, absolwentki Akademii Muzycznej w Lodzi, jest to zbior zabawnych wierszy dzieki ktorym mozemy wzbogacic nasza wiedze muzyczna. Wesole ilustracje Joanny Zagner - Kolat oraz brzmienie instrumentow z dolaczonej plyty z pewnoscia spodobaja sie naszym pociechom :)

Read more: http://asica1986.blogspot.com/2012/08/muzyczna-zgraja-plyta-cd.html#ixzz3PGeyT5GM

Read more:...

Bardzo pomysłowy utwór. Nie przepadam za wierszami, ale ta książka jest dość fajna. Moim ulubionym z tej książki jest 'Aria wrony' - zupełnie nie wiem dlaczego. Może moją opinię i ocenę podwyższył dodatkowo fakt, że autorka podpisała mi ją własnoręcznie.

Dodaj cytat z książki Muzyczna zgraja