Everything Men Know About Women: 20th Anniversary Edition

Okładka książki Everything Men Know About Women: 20th Anniversary Edition Alan Lowell Francis
Okładka książki Everything Men Know About Women: 20th Anniversary Edition
1995-01-01
9780836208191

Ta książka nie została jeszcze oceniona NIE MA JESZCZE DYSKUSJI

Bądź pierwszy - oceń książkę

To arcydzieło zmieniło moje życie. Przed przeczytaniem byłem życiowym przegrywem, który nigdy nie dotknął kobiety, a całe życie spędzał przy komputerze. Jednak po lekturze wszystko się zmieniło. Mam teraz piękną dziewczynę, która mnie kocha i nigdy mnie nie zostawi, bo już wiem jak postępować z przedstawicielkami płci pięknej. Jedyny problem jaki z nią mam to zastanawiający fakt, że po paru miesiącach wspólnego spania muszę ją wyprać i wyprasować bo materiał robi się pognieciony i nieświeży.

Kupiłam kiedyś koledze. Pomysł kapitalny!

Kupiłam kiedyś koledze. Pomysł kapitalny!

Świetna książka! Po przeczytaniu tej książki zacząłem inaczej patrzeć na siebie, kobiety i na cały świat. Szczegółowo opisane różne zjawiska czy zachowania są napisane tak prostym i ciekawym językiem, że to pozycja, która wciągnie każdego. Zdecydowanie polecam każdemu niezależnie od wieku, płci czy orientacji, to jest po prostu pozycja obowiązkowa dla każdego. 10/10

Poproszę taką samą wersję dla kobiet.
Walczę o wasze równouprawnienie hipokrytki.

Poproszę taką samą wersję dla kobiet.
Walczę o wasze równouprawnienie hipokrytki.

Fenomenalna!

Fenomenalna!

Za krotka...

Za krotka...

Słynna zgrywa z czytelnika. Sprawdzi się jako ironiczny prezent, oczywiście jeżeli obdarowany ma dystans do siebie i poczucie humoru.

Warto przeczytać!!! Sama prawda i tylko prawda!!!🙃

Warto przeczytać!!! Sama prawda i tylko prawda!!!🙃

Widzę, że wystawiający opinie tak samo dowcipkujący jak autor "książki". Bardziej od tego performansu zabawniejsza jest estymowana ilość czasu potrzebna na przeczytanie, to mnie naprawdę rozbawiło.

Szkoda papieru, jedyneczka.

Szkoda papieru, jedyneczka.

UWAGA SPOILER: Lorem ipsum dolor sit amet enim. Etiam ullamcorper. Suspendisse a pellentesque dui, non felis. Maecenas malesuada elit lectus felis, malesuada ultricies. Curabitur et ligula. Ut molestie a, ultricies porta urna. Vestibulum commodo volutpat a, convallis ac, laoreet enim. Phasellus fermentum in, dolor. Pellentesque facilisis. Nulla imperdiet sit amet magna. Vestibulum dapibus, mauris nec malesuada fames ac turpis velit, rhoncus eu, luctus et interdum muszelkis adipiscing wisi. :* Aliquam erat ac ipsum. Integer aliquam purus. Quisque lorem tortor fringilla sed, vestibulum id, eleifend justo vel bibendum sapien massa ac turpis są faucibus orci luctus non, consectetuer lobortis quis, varius in, purus. Integer ultrices posuere cubilia Curae, Nulla ipsum dolor lacus, suscipit adipiscing. Cum sociis natoque słodkis penatibus et ultrices volutpat. Nullam dy wisi ultricies a, gravida vitae, dapibus risus ante sodales lectus blandit eu, tempor diam pede dol cursus vitae, ultricies eu, faucibus quis, porttitor eros cursus lectus, pellentesque eget, bibendum a, gravida ski ullamcorper quam. PDnaFB. Nullam viverra consectetuer. Quisque cursus et, porttitor risus. Aliquam sem. In hendrerit nulla quam nunc, accumsan congue. Lorem ipsum primis in nibh vel risus. Sed vel lectus. Ut sagittis, ipsum dolor quam.

• Poradniki
  • 2011