Niepokonana

Okładka książki Niepokonana
Kylie Brant Wydawnictwo: Harlequin Cykl: Rok trudnej miłości (tom 2) Seria: Harlequin Niebezpieczne Związki literatura obyczajowa, romans
literatura obyczajowa, romans
Rok trudnej miłości (tom 2)
Harlequin Niebezpieczne Związki
Undercover bride
Harlequin
2003-01-01
2003-01-01
Maja Gottesman
romans literatura dla kobiet harlequin uczucia

więcej Więcej

Nie ulwga wątpliwości, ze to zwykły romznas, choc o nie zbyt standardowym tytule, jak na ten gatunek literacki. Czyta się bardzo lekko i przyjemnie. Można zorientować jak będa wyglądac losy bohaterów w kolejnych stronach ksiązki, aczkolwiek mnie osobiście zaskoczyło zakończenie, a naprawdę dawno tego nie przeżywałam.
Dlatego jezeli chesz przeczytać coś "na raz" bez...

• Harlequin
  • 2015