Władimir Putin. Dokąd prowadzi Rosję?

Boris Reitschuster Wydawnictwo: Świat Książki biografia, autobiografia, pamiętnik
Wladimir Putin. Wohin steuert er Russland?
83-7391-835-3
Marek Zeller
Świat Książki
Rosja Putin Władimir Putin
Wladimir Putin. Wohin steuert er Russland?
biografia, autobiografia, pamiętnik
83-7391-835-3
Marek Zeller
Rosja Putin Władimir Putin

Książka dla osób lubiących biografie, politykę i współczesną Rosję. Pozycja opisuje drogę dochodzenia do władzy W.Putina, cienie i blaski jego kariery politycznej,(ciemne)interesy i oficjalną historię wydarzeń. Dużo szczegółów, dat i ciekawostek.

Minusy: zbyt duży format,sztywna okładka...niczym szkolny podręcznik... raczej nie polecam w czasie podróży ;(

Słowem, dla...

więcej Oznaczone jako spoiler Pokaż mimo to

• Biografie
  • Przeczytane w 2012
  • historia
  • Polityka
  • E-book niekomerc. PDF, rtf, doc. txt
  • PILNE

Dodaj cytat z książki Władimir Putin. Dokąd prowadzi Rosję?