Namiętności Chelsea Kane

BIS
1994-01-01
1994-01-01
Alina Sarnacka

Ta książka chwyciła mnie za serce (i ścisnęła je mocno) już samym prologiem.
Gdy poznałam Chelsea, od razu, ją polubiłam.
Towarzyszyłam jej do samego końca...i,podobnie jak ona, nie wiedziałam, gdzie i do kogo, otrzymany w spadku, po adopcyjnej mamie, kluczyk ją zaprowadzi. Wiedziałam jedno, muszę poznać historię kobiety z prologu.
Przeżyłam, chyba wszystkie, emocje (w tym, dwa razy zostałam doprowadzona do łez).
Czy, wobec powyższego, jest sens coś jeszcze dodawać?
Polecam, każdej kobiecie...

Ta książka chwyciła mnie za serce (i ścisnęła je mocno) już samym prologiem.
Gdy poznałam Chelsea, od razu, ją polubiłam.
Przeżyłam, chyba wszystkie, emocje (w...

Świetna. Żałuję, że nie ma drugiej części o Hunterze. ♥️

Świetna. Żałuję, że nie ma drugiej części o Hunterze. ♥️

Ciekawa i wielowątkowa powieść w dobrym stylu. Rozwiązanie zagadki poznajemy na początku książki, potem jednak autorka prowadzi nas tak krętą drogą, że nabieramy wątpliwości. Prowokuje do zarwania nocy, choć przyznam, że banalne sceny damsko-męskich rozterek trochę pomijałam :)

• Do przeczytania
  • Przeczytane 2003