Okiem psa

John Fisher flora i fauna 157 str.
Państwowe Wydawnictwo Rolnicze i Leśne
flora i fauna

Państwowe Wydawnictwo Rolnicze i Leśne
flora i fauna

Kup książkę

Można się z niej dużo dowiedzieć jak zrozumieć swojego pupila. Jedyna książka o wychowaniu psa jaka przeczytałem ale myślę że istnieją ciekawsze i bardziej pouczające.

Jeśli ktoś ma psy to serdecznie polecam! Naprawdę dużo można dowiedzieć się o swoich pupilach. Książkę szybko i lekko się czyta, można dowiedzieć się wiele ciekawych rzeczy, warto ją mieć w swojej biblioteczce.

Jak na lata '90, książka bardzo ciekawa, praktyczna, konkretna i najważniejsze, że nie nastawiona na stosowanie przemocy wobec psów, by ich "czegoś nauczyć". Konkretne wskazówki, ciekawe obserwacje, ogólnie - można z niej wynieść dużo ciekawych informacji.

Polecam każdemu, kto przygarnia szczeniaka. Na rynku dostępnych jest wiele pozycji o tym, jak powinno się postępować z psem. Niewiele jednak daje odpowiedź na pytanie dalczego właśnie tak, a nie inaczej. Autor pozwala nam poznać naszego pupila i zrozumieć motywację jego działania. Zwraca uwagę na to jak ważna jest konsekwencja i jak wiele problemów można rozwiązać bez...

Książka stara ale cóż dla takiego laika jak ja wciąż odkrywcza w wielu aspektach. Radzę przeczytać każdemu przed kupnem psa. :)

Książka trafia w sedno. Inne podejście, bardziej patrzące z punktu widzenia psa. Pozycja dobra dla każdego miłośnika psów. Z chęcią powrócę do tej książki.

Lektura obowiazkowa dla kazdego wlasciciela psa . Koniecznie ! Bedziecie zaskoczeni ..

Chyba każdy kto ma pieska powinien zagłębić się trochę w informacje o tych cudownych stworzeniach. Warto sięgnąć właśnie po tą książkę, uczy dobrych nawyków, które przydadzą się nie tylko opiekunom psów ale będą też świetną nauką dla piesków.

Warto czasami popatrzeć na siebie i bliskich z punktu widzenia SFORY

Dobry, rzeczowy podrecznik.

• Psy
  • Zwierzęta
  • Poradniki
  • Kynologia
  • Chcę w prezencie

Dodaj cytat z książki Okiem psa