Od plemion do Rzeczypospolitej. Naród, państwo, terytorium w dziejach Polski

Okładka książki Od plemion do Rzeczypospolitej. Naród, państwo, terytorium w dziejach Polski
Antoni MączakHenryk Samsonowicz Wydawnictwo: Książka i Wiedza historia
historia
Książka i Wiedza
1999-01-01
1999-01-01
Polanie Polska historia Polski Polacy

Patronaty LC

Okładka książki Polska. Eseje o stuleciu Michał Kleiber, Andrzej Mencwel, Henryk Samsonowicz
Ocena 8,0
Polska. Eseje ... Michał Kleiber, And...
Okładka książki Początki Warszawy. Spojrzenie po 700 latach Janusz Grabowski, Elżbieta Kowalczyk-Heyman, Kazimierz Pacuski, Henryk Rutkowski, Henryk Samsonowicz, Wiesław Sieradzan, Marek Słoń, Andrzej Sołtan
Ocena 7,3
Początki Warsz... Janusz Grabowski, E...

Mogą Ciebie zainteresować

Dodaj cytat z książki Od plemion do Rzeczypospolitej. Naród, państwo, terytorium w dziejach Polski

Ciekawostki historyczne