Nudzimisie i przedszkolaki

Rafał Klimczak Wydawnictwo: Skrzat Cykl: Nudzimisie (tom 3) Seria: Nudzimisie literatura dziecięca
Skrzat
powieść dla dzieci
Nudzimisie (tom 3)
literatura dziecięca
Nudzimisie
powieść dla dzieci

Na półkach: , , , ,

11.06.2017 - kolejna ksiażka samodzielnie przeczytana przez mojego synka. Trzecia część serii Nudzimisie :)

Nudzimisie są dobre na wszystko. Zabawią, ośmielą, namówią do jedzenia. Ale czy to możliwe, żeby Nudzimiś się nudził i co się wtedy dzieje? O tym możecie przekonać się sami, czytając kolejną część przygód tych małych stworków.

Tom 3.
Bardzo dobra lektura, choć synkowi sprawiła odrobinę mniej przyjemności (nie lubi przedszkola), za to miała korzystny efekt, bo przedszkole stało się jakby trochę mniej nielubiane. Synek miał też już trochę zaspokojony pragnienie słuchania dalszej historii o Nudzimisiach, ponieważ z powodu fascynacji nimi, nie dało się wepchnąć, pomiędzy kolejne tomy, innej lektury.

dziecku się szalenie podobało i oto chyba chodzi :)

2082

kolejne losy stworków i przedszkolaków wciągnęły całą naszą rodzinę i wieczorne czytanie stało się oczekiwaniem na przygody. Moje dzieci z szeroko otwartymi oczyma słuchały historii i co chwilę przypominały żeby nie zapomnieć o pokazywaniu obrazków, które szalenie ich interesowały. Bardzo mądra książka i fakt, że dzieci proszą o kolejną część jest z pewnością najlepszą...

Dziecko przejęte i chętne do sięgnięcia po inne części - to chyba najlepsza rekomendacja.

Bardzo fajna książka. Opowiada o dalszych przygodach Nudzimisiów. jest też trochę śmieszna :)

"Nudzi mi się..." - któż nie słyszał tych słów od swojej pociechy... Słowa magiczne, podnoszące mi ciśnienie i wznoszące pracę mózgu na wyżyny intelektualne. Moje dzieciaki rzadko wypowiadają te słowa, ale jak już się zdarzy, trzeba szybko kombinować, bo od "nudzi mi się" do awantury tylko krok.
Jakiś czas temu w postępowaniu moich dzieci nastąpił przełom. Po lekturze...

Nudzimisie to przesympatyczne małe stworki, które pojawiają się wtedy, gdy jakieś dziecko się nudzi. Wystarczy wyszeptać "nudzi mi się", a już ten mały przyjaciel biegnie z pomocą. A że ich główki są pełne fantastycznych pomysłów, nuda natychmiast pryska ustępując miejsca śmiechom i piskom.

Nudzi mis ie są niewielkie. Mają duże uszy i maleńki ogonek. A ich optymizm i...

• Dla dzieci
  • 2017
  • Z biblioteki
  • literatura dziecięca
  • 2020
  • Dla dzieci i młodzieży

Dodaj cytat z książki Nudzimisie i przedszkolaki