Laleczki z papieru

Barbara Piotrowska-Dubik Wydawnictwo: Wydawnictwo Diecezjalne i Drukarnia w Sandomierzu historia
Wydawnictwo Diecezjalne i Drukarnia w Sandomierzu
zsyłka Kazachstan Kazachowie laleczki zabawki z papieru Piotrowska-Dubik
historia
zsyłka Kazachstan Kazachowie laleczki zabawki z papieru Piotrowska-Dubik

Tytuł idealny dla dzieci, które chciałyby się dowiedzieć czegoś o wojnie i jej realiach, w sposób dostępny i nie trudny dla nich. Książka nie jest nudna, szybko się czyta i dużo można się dowiedzieć. Mocno polecam młodym, ale nieco starszym możliwe że też się spodoba :)

Piękna opowieść pokazująca jak wyglądało wygnanie na Syberię, zasady jakie tam panowały i jak żyli zesłańcy. Wszystkie te elementy są wplecione w historię dwunastoletniej dziewczynki, która jest narratorem. Wzruszająca i pełna humoru.

• Literatura polska
  • Dawniej
  • Literatura "dorosła"
  • Chcę w prezencie
  • Wypożyczyć z biblioteki
  • 2013
  • 2015 i wcześniej

Dodaj cytat z książki Laleczki z papieru