Nowoczesność i tożsamość. „Ja” i społeczeństwo w epoce późnej nowoczesności

Okładka książki Nowoczesność i tożsamość. „Ja” i społeczeństwo w epoce późnej nowoczesności
Anthony Giddens Wydawnictwo: Wydawnictwo Naukowe PWN Seria: Biblioteka Socjologiczna nauki społeczne (psychologia, socjologia, itd.)
nauki społeczne (psychologia, socjologia, itd.)
Biblioteka Socjologiczna
Modernity and Self- Identity. Self and Society in the Late Modern Age
Wydawnictwo Naukowe PWN
2001-01-01
2001-01-01
Alina Szulżycka
socjologia tożsamość jednostki współczesność globalizacja postmodernizm