Okładka książki Filozoficzne podstawy sztuki kręgu konfucjańskiego. Źródła klasyczne okresu przedhanowskiego
Anna Iwona Wójcik Wydawnictwo: Wydawnictwo Uniwersytetu Jagiellońskiego Seria: Ex Oriente filozofia, etyka
filozofia, etyka
Ex Oriente
Wydawnictwo Uniwersytetu Jagiellońskiego
2010-01-01
2010-01-01
Chiny cywilizacja chińska cywilizacja konfucjańska filozofia kultura Chin myśl chińska okres przedhanowski sinologia sztuka orientalistyka

Patronaty LC

Okładka książki Ateizm w kulturze Zachodu i Wschodu Kazimierz Banek, Jakub Gomułka, Jowita Guja, Joanna Hańderek, Karol Kaczorowski, Marta Kudelska, Paweł M. Socha, Anna Radziwiłł, Maciej Strutyński, Łukasz Trzciński, Radosław Tyrała, Anna Iwona Wójcik
Ocena 6,0
Ateizm w kultu... Kazimierz Banek, Ja...
Okładka książki Wschód Leszek Sosnowski, Anna Iwona Wójcik
Ocena 7,0
Wschód Leszek Sosnowski, A...
Okładka książki The Peculiarity of Man vol. 9. O naturze czasu Józef Bańka, Tadeusz Bartoś, Jerzy Andrzej Chmurzyński, Włodzimierz Goriszowski, Joanna Hańderek, Krzysztof Jakubiak, Józef Kossecki, Marta Kudelska, Oleg Leszczak, Urszula Michalska, Krzysztof Jan Pawłowski, Robert Piotrowski, Mirosław Piróg, Marcin Preyzner, Tomasz Sikora, Arkadiusz Sołtysiak, Ryszard Stefański, Łukasz Trzciński, Alina Wiercińska, Andrzej Wierciński, Mateusz Wierciński, Anna Iwona Wójcik, praca zbiorowa
Ocena 8,0
The Peculiarit... Józef Bańka, Tadeus...

Mogą Ciebie zainteresować