Bitwy morskie

wojna historia bitwy
historia
839012730X
wojna historia bitwy

Bardzo dużo informacji podanych w przystępnej formie. Nieco brakuje szczegółów, bitwy są opisane skrótowo i tylko te znaczniejsze. Autor skupił się też na I i II WŚ (mniej więcej połowa). Książka jest jednak bardzo gruba, więc więcej by się po prostu nie zmieściło.

Bardzo solidne, jednak w jednym tomie nie da się prawidłowo opisać tak olbrzymiego materiału, dlatego też niestety jest trochę "po łebkach".
Tym niemniej warta przeczytania.

Zwięzłe ukazanie wiekszych przemian dotyczących działań bojowych prowadzonych na akwenach wodnych.

• Historia
  • Marynistyka
  • Historyczne
  • II wojna - Pacyfik
  • II wojna światowa
  • Lista priorytetowa
więcej mniej

Dodaj cytat z książki Bitwy morskie