Zbigniew Bujak. Przepraszam za Solidarność

Janusz RolickiZbigniew Bujak Wydawnictwo: Polska Oficyna Wydawnicza BGW literatura faktu
83-7066-157-2
Polska Oficyna Wydawnicza BGW
Solidarność
literatura faktu
83-7066-157-2
Solidarność

Zbigniew Bujak, jeden z twórców Solidarności, obudził się z ręką w nocniku i przeprasza za niezrealizowanie ideałów Solidarności, za zamykanie zakładów i bezrobocie, za biedę, którą przyniosła "transformacja" ustrojowa. Nie tak miało być - płacze nad rozlanym mlekiem.

• Inni
  • 01 NASZE