Pogoda

Okładka książki Pogoda
Laure Chemery Wydawnictwo: Delta W-Z Seria: Encyklopedia małolatka flora i fauna
flora i fauna
Encyklopedia małolatka
Ma premiere encyklopedie: Le temps qu'il fait
Delta W-Z
1994-01-01
1994-01-01
Elżbieta Traczewska-Zych
pogoda przyroda zjawiska przyrodnicze

więcej Więcej

Mała encyklopedia przeznaczona dla młodszego czytelnika, w której poruszono tematykę pogody, między innymi: zmiany klimatyczne, podstawowe pojęcia związane z pogodą. Napisana prostym, zrozumiałym językiem, opatrzona ciekawymi, barwnymi rysunkami.

• 🏡Posiadam $
  • Gatunek: literatura dzięcięca/młodzieżowa