Kurczę blade

Babaryba
What a cheek
literatura dziecięca
Barbara Bogoczek

Okładka książki Wiosna, lato, jesień, zima w moich rymach Wanda Chotomska, Ewa Poklewska-Koziełło
8,5
Wiosna, lato, ... Wanda Chotomska, Ew...
Okładka książki Poczytaj mi, mamo. Księga piąta Julian Tuwim, Małgorzata Musierowicz, Wanda Chotomska, Adam Bahdaj, Ewa Skarżyńska, Wiera Badalska, Barbara Lewandowska
8,1
Poczytaj mi, m... Julian Tuwim, Małgo...
Okładka książki Jacek i Agatka Wanda Chotomska, Adam Kilian
0,0
Jacek i Agatka Wanda Chotomska, Ad...
Okładka książki Poczytaj mi, mamo. Księga druga Julian Tuwim, Wanda Chotomska, Danuta Wawiłow, Helena Bechlerowa, Sławomir Grabowski, Marek Nejman
8,1
Poczytaj mi, m... Julian Tuwim, Wanda...

Mój czterolatek uwielbia i zna na pamięć :)

Wierszyk Wandy Chotomskiej przedstawiony w dwujęzycznej formie i okraszony genialnymi ilustracjami Edwarda Lutczyna sprawi przyjemność zarówno dziecku, jak i rodzicom. Można czytać go do znudzenia :)

Rewelacja. Tekst genialny. Po polsku i angielsku. Książeczka cała kartonikowa. Książeczka cała kartonikowa co przy mojej wszystko gniecącej i gryzącej córce jest super ważne ;-)

Kolorowe ilustracje, wpadający w ucho tekst.

Cudowne wspomnienie z dzieciństwa! Wpada w ucho, podoba się i małym i tym większym. Ponadczasowa! :)

Jest to książeczka ze sztywnymi, tekturowymi stronami. W środku znajdziemy jeden wierszyk Wandy Chotomskiej.
Niby niewiele, ale za to wiersz ten jest przezabawny, a sama książka wspaniale wydana, a na dodatek dwujęzyczna. Napisana w języku polskim oraz angielskim. Jest wspaniałym rozwiązaniem dla dzieciaczków uczących się właśnie języka angielskiego.

Wracając do wyglądu...

Kurcze blade! nie mogłam się oprzeć.
Bez tej książki dzieciństwo byłoby smutniejsze.Perypetie niesfornego kurczęcia bawią niezmiennie.
Oboje z bratem do tej pory znamy "Kurcze blade" na pamięć.
Teraz pięknie wydane kartonowe, kolorowe i dwujęzyczne rusza kurcze blade w świat.
W moim wypadku chyba pofrunie do Londynu do znajomych.
Polecam!

• Dla dzieci
  • Prywatna biblioteczka
  • Książki dla dzieci
  • Wspomnienia z dzieciństwa
  • Literatura polska
  • Do kupienia

Dodaj cytat z książki Kurczę blade