Trenuj umysł

Mirosława Cuper Wydawnictwo: Impuls nauki społeczne (psychologia, socjologia, itd.)
978-83-7587-566-9
Impuls
tremiming psychologia ćwiczenia pedagogika neurologopedia terapia
nauki społeczne (psychologia, socjologia, itd.)
978-83-7587-566-9
tremiming psychologia ćwiczenia pedagogika neurologopedia terapia

W ciągu ostatnich stuleci długość życia wzrosła co najmniej dwukrotnie. Równolegle ze starzeniem się populacji, coraz więcej osób boryka się z problemem chorób mających związek z wiekiem, do których należą zaburzenia pamięci oraz otępienie starcze.

Na szczęście nie oznacza to, że po przekroczeniu magicznej granicy "przydatności do spożycia” jesteśmy skazani na...

Na półkach: , , , ,

Autorki Katarzyna Sabela i Mirosława Cuper w sposób umiejętny przedstawiły-ćwiczenia na rozwiązanie problemu z zaburzeniami pamięci, o którym w społeczeństwie mówi się na ogół niechętnie.

W zeszycie tym znajdziesz czytelniku: ćwiczenia z rysunkiem, z kalendarzem, ćwiczenia na zapamiętywanie, ćwiczenia językowe, anagramy, wykreślanki, krzyżówki, ćwiczenia z wykorzystaniem...

Dyskusje

• Oficyna Wydawnicza "Impuls"
  • Pedagogika i Psychologia
  • Psychologia
  • Poradniki
  • Rozwój
  • Wyzwanie Czytelnicze 2016
  • 52 książki (2012)

Dodaj cytat z książki Trenuj umysł