Krzyk

Akapit Press
Rabia
literatura dziecięca
Karolina Dąbrowska

Książka nie przypadła mi do gustu. Mimo wszystko polecam ją wszystkim tym, którzy marzą o karierze artystycznej.

Robi naprawdę dobre wrażenie. W postaci odnalazłam siebie. Czyta się ją lekko, ale niesie ze sobą jakąś modrą i wiele ciekawych cytatów. Polecałabym szczególnie dla tych, którzy uwielbiają muzykę lub chcą w przyszłości pisać. Dla przyszłych pisarzy może być też dobrym poradnikiem. Jest to raczej pozycja dla osób młodszych, ale nie za młodych, potrafiących zrozumieć poezję,...

Książka skierowana dla młodzieży, ale i tak mi się podobała opowiada o nastoletniej Patrici, która komponuje teksty piosenek, pisze je i gra na gitarze jest utalentowana.
Lubi książki i muzykę..jest pierwsza miłość, przyjaźń w książce.
Dla mnie wspaniała, wartościowa i przyjemna książka.

Tytuł "Krzyk" bardzo pasuje do tej książki.Dorastanie nastolatki,miłość.Patricia ma swoje pasje,pisze teksty piosenek.Ciekawa i polecam,by przeczytać ;)

Całkiem przyjemna, można przeczytać, jeśli nie chce się brać za nic ambitniejszego. Właściwie nic specjalnego, ale można się z niej czegoś nauczyć o przyjaźni.

Krzyk. Jedno, krótkie słowo, które wyraża tyle emocji i spowodowany jest również emocjami. Najgorsze uczucie w przypadku krzyku, kiedy serce wręcz wrzeszczy, ale z zewnątrz jesteśmy opanowani. Wszystkie emocje tłumimy wewnątrz, a czasami dobrze sobie krzyknąć. Krzyk kojarzy się z buntem, z kolei bunt z okresem dojrzewania.

Patricia jest niesamowicie wrażliwą i utalentowaną...

Książka należy do tych ,, poważniejszych" i o głębszym znaczeniu. Jest to opis życia dziewczyny z ogromnymi ambicjami i niedoskonałości XXI wieku. Wiecznie pijany ojciec bijący swego syna i żonę. Para chora na AIDS... Co parę rozdziałów robiłam sobie przerwę , żeby się wybeczeć. Zdałam sobie sprawę, że nasze życie na prawdę jest smutne i pełne przeszkód. Nie jestem...

więcej Oznaczone jako spoiler Pokaż mimo to

Na poczatku myslalam, że bedzie to kolejna nudna historyjka o nastoletniej milosci. Nie moglam bardziej sie mylic - ksiazka rewelacyjna, zawiera mnostwo przydatnych wskazowek i rad. Daje do myslenia. Glowna bohaterka ma wspaniale nastawienie do swiata i zaraza swoim optymizmem ;)

Rewelacyjna książka!Zawiera wiele cennych rad.Super!!!

Dyskusje

• Z biblioteki