Wożąc pannę Daisy

Patronaty LC

Okładka książki Czarodziejki W.I.T.C.H. Księga 8 Paolo Campinoti, Bruno Enna, Silvia Gianatti, Alessia Martusciello, Paola Mulazzi, Gianluca Panniello, Giada Perissinotto, Teresa Radice, Manuela Razzi
Ocena 7,5
Czarodziejki W... Paolo Campinoti, Br...
Okładka książki Czarodziejki W.I.T.C.H. Księga 7 Francesco Artibani, Federico Bertolucci, Paolo Campinoti, Giulia Conti, Bruno Enna, Elisabetta Gnone, Paola Mulazzi
Ocena 8,4
Czarodziejki W... Francesco Artibani,...
Okładka książki Czarodziejki W.I.T.C.H. Księga 6 Francesco Artibani, Federico Bertolucci, Paolo Campinoti, Giulia Conti, Bruno Enna, Elisabetta Gnone, Paola Mulazzi
Ocena 8,0
Czarodziejki W... Francesco Artibani,...

Mogą Ciebie zainteresować

To było dawno jak ją czytałem, ale z tego co mi utkwiło w pamięci to, to, że sprawiła mi bardzo dużo frajdy!

Świetny komiks

Świetny komiks

Debiu Mad Ducktora, ciekawy komiks z Mikim i Goofym na Dalekim Wschodzie, niezły też ten z Indiana Goofsem, ale reszta historii bardzo chaotyczna.

Dodaj cytat z książki Wożąc pannę Daisy