Planeta matematyka. Etnomatematyka albo liczbowa podróż przez świat

Okładka książki Planeta matematyka. Etnomatematyka albo liczbowa podróż przez świat
Miquel Albertí Wydawnictwo: RBA Seria: Świat jest matematyczny informatyka, matematyka
informatyka, matematyka
Świat jest matematyczny
Planeta matemático. Un viaje numérico por el mundo
RBA
2012-12-05
2012-12-05
Maria Schneider
matematyka

więcej Więcej

Niesamowicie, niezwykle i super ciekawa książka. Takie książki o matematyce powinno się pisać dla laików i niezbyt wtajemniczonych w jej trudne arkana, żeby zainteresować więcej ludzi do jej poznawania. Ja przeczytałem ją bardzo szybko, a to już świadczy o tym, że jest wielce interesująca i wciągająca.

Książka składa się ze wstępu, pięciu rozdziałów, epilogu, bibliografii...

• Stosik 2012-09÷12
  • Nauki przyrodnicze - kosmologia, astronomia, fizyka
  • Maths
  • Posiadam w wersji papierowej
  • Może kiedyś
  • 1.Empik

Dodaj cytat z książki Planeta matematyka. Etnomatematyka albo liczbowa podróż przez świat