Klub matematyków. Międzynarodowe kongresy matematyków

Okładka książki Klub matematyków. Międzynarodowe kongresy matematyków
Guillermo P. Curbera Wydawnictwo: RBA Seria: Świat jest matematyczny informatyka, matematyka
informatyka, matematyka
Świat jest matematyczny
El club de los matemáticos. Los congresos internacionales
RBA
2012-11-28
2012-11-28
Monika Zając, Anna Gilewska, Danuta Marciniak, Beata Rózga, Anna Kozłowska
matematyka

więcej Więcej

Arcyciekawa książka. Książka o matematyce, którą można polecić każdemu. Szczególnie polecam ją osobom, które są zainteresowane matematyką, historią oraz miłośnikom bardzo dobrej literatury popularnonaukowej. Jest to książka wręcz wybitna.
Książka składa się ze wstępu, ośmiu rozdziałów, bibliografii oraz skorowidza. Na początku czytania pomyślałem sobie: "Czy książka o...

• Stosik 2012-09÷12
  • 1.Empik
  • Posiadam w wersji papierowej

Dodaj cytat z książki Klub matematyków. Międzynarodowe kongresy matematyków