Ulotne idee, wieczne twierdzenia. Wielkie problemy matematyki

Okładka książki Ulotne idee, wieczne twierdzenia. Wielkie problemy matematyki
Joaquín Navarro Wydawnictwo: RBA Seria: Świat jest matematyczny informatyka, matematyka
informatyka, matematyka
Świat jest matematyczny
Ideas fugaces, teoremas eternos. Grandes problemas de las matematicas
RBA
2012-08-22
2012-08-22
Anna Szybiak-Głowaty
matematyka

więcej Więcej

Książka o matematyce, poruszająca ciekawe tematy i ogólnie bardzo interesująca. Zawiera wiele czarno-białych ilustracji, wykresów i tabel. Ładna twarda okładka z obwolutą.
Książka składa się z następujących części: wstęp, pięć głównych rozdziałów, epilog, bibliografia oraz skorowidz. Rozdział pierwszy traktuje o wielkich problemach matematycznych starożytności. Rozdział...

• Stosik 2012-09÷12
  • Posiadam w wersji papierowej
  • Maths
  • Świat jest matematyczny
  • 1.Empik
  • 2015

Dodaj cytat z książki Ulotne idee, wieczne twierdzenia. Wielkie problemy matematyki