Tajemnicza szafa

Dariusz Rekosz Wydawnictwo: Dreams Cykl: Detektywów para - Jacek i Barbara (tom 1) literatura dziecięca
Dreams
detektywi dzieci młodzież zabawa zagadka tajemnica przygoda Bohdan Butenko
Detektywów para - Jacek i Barbara (tom 1)
literatura dziecięca
detektywi dzieci młodzież zabawa zagadka tajemnica przygoda Bohdan Butenko

Okej. Średnia, nie przypadła mi do gustu.
aksamitne-stronice.blogspot.com

Gdyby ktoś mi powiedział, że książka dla dzieci może mnie wciągnąć i zaskoczyć, to pewnie przyjęłabym tę opinię z uśmiechem i wróciła do mojej fantastyki. Przez ten wybór straciłabym coś wyjątkowego.
Głównych bohaterów pierwszej części książek z serii Detektywów Para – Jacek i Barbara poznajemy dzięki narratorowi opowieści Panu Leonowi, emerytowanemu śledczemu i byłemu...

śmieszna a zarazem ciekawa i fajnie się czyta

super

Super książka.

Książka dla dzieci od 9 lat - napisana sprawnie; jest zagadka, jest tajemnica, suspens, sensacja (prawdziwa broń i uwięzione osoby). No i jest się też z czego pośmiać. Czytałem z córką i jej się podobało; jutro chce przeczytać drugą część. :)

Dyskusje

• 2018
  • Z dziećmi / podebrane dzieciom - wybór
  • Audiobook
  • 1j) Literatura polska
  • 2016***przeczytane
  • Audiobook
  • 1.Aros

Dodaj cytat z książki Tajemnicza szafa