Historia reform politycznych w dawnej Polsce

Karol Boromeusz Hoffman Wydawnictwo: Państwowy Instytut Wydawniczy historia
83-06-01430-2
Państwowy Instytut Wydawniczy
Historia Polski Historiografia Polityka Reformy Dzieje Polski Nowożytność
historia
83-06-01430-2
Historia Polski Historiografia Polityka Reformy Dzieje Polski Nowożytność

Okładka książki 700 lat myśli polskiej. Filozofia i myśl społeczna w latach 1831-1864 Joachim Lelewel, Cyprian Kamil Norwid, Adam Mickiewicz, Juliusz Słowacki, Henryk Rzewuski, Andrzej Walicki, Zygmunt Krasiński, Józef Ignacy Kraszewski, Henryk Kamieński, Karol Libelt, Józef Kremer, Michał Wiszniewski, Karol Boromeusz Hoffman, Feliks Kozłowski, Andrzej Towiański, Hieronim Kajsiewicz, August Cieszkowski, Bronisław Trentowski, Jan Czyński, Piotr Ściegienny, Józef Hoene-Wroński, Edward Dembowski, Stanisław Chołoniewski, Gustaw Ehrenberg, Michał Grabowski, Ignacy Hołowiński, Adam Gurowski, Antoni Bukaty, Konstanty Danielewicz, Feliks Jezierski, Jan Majorkiewicz, Jan Rzesiński, Tytus Szczeniowski, Józef Żochowski, Aleksander Tyszyński, Eleonora Ziemięcka, Florian Bochwic, Józef Chwalibóg, Józef Gołuchowski, Tadeusz Krępowiecki, Wiktor Heltman, Jan Nepomucen Janowski, Józef Ordęga, Franciszek Zawadzki, Stanisław Worcell, Zenon Świętosławski, Ludwik Królikowski, Ludwik Mierosławski, Jan Kanty Podolecki, Leon Rzewuski, Dominik Szulc, Wojciech Jastrzębowski, Józef Supiński
0,0
700 lat myśli ... Joachim Lelewel, Cy...