W czepku urodzony t. I i II

Okładka książki W czepku urodzony t. I i II
Henrik Pontoppidan Wydawnictwo: Wydawnictwo Polskie Seria: Biblioteka Laureatów Nobla literatura piękna
literatura piękna
Biblioteka Laureatów Nobla
Lykke-Per
Wydawnictwo Polskie
1929-01-01
1929-01-01
Data 1. wydania:
2008-01-01

Okładka książki Anegdoty losu. Antologia nowel i opowiadań duńskich Hans Christian Andersen, Martin Andersen Nexø, Karen Blixen, Anders Bodelsen, Ulla Dahlerup, Tove Ditlevsen, Holger Drachmann, Andreas William Heinesen, Sven Holm, Johannes Vilhelm Jensen, Christian Kampmann, Søren Aabye Kierkegaard, Ivan Malinovski, Henrik Pontoppidan, Klaus Rifbjerg, Dorrit Willumsen, Poul Ørum
Ocena 7,7
Anegdoty losu.... Hans Christian Ande...