Pochwała nieokreśloności. Zapiski o myśli i estetyce Chin

Okładka książki Pochwała nieokreśloności. Zapiski o myśli i estetyce Chin
François Jullien Wydawnictwo: Wydawnictwo Uniwersytetu Jagiellońskiego Seria: Ex Oriente filozofia, etyka
filozofia, etyka
Ex Oriente
Éloge de la fadeur. A partir de la pensée et de l’esthétique de la Chine
Wydawnictwo Uniwersytetu Jagiellońskiego
2006-01-01
2006-01-01
8323322015
Beata Szymańska, Anna Śpiewak
Chiny cywilizacja chińska estetyka Ex Oriente filozofia kultura Chin myśl chińska nieokreśloność sinologia

Patronaty LC

Mogą Ciebie zainteresować

Nie tylko o estetyce, albo raczej - od estetyki ku mentalności i kulturze. Oczywiście Chin. Polecam.

Dodaj cytat z książki Pochwała nieokreśloności. Zapiski o myśli i estetyce Chin