Pani Róża

Edward Raczyński Wydawnictwo: LTW biografia, autobiografia, pamiętnik
LTW
biografia, autobiografia, pamiętnik
2009-01-01

Ciekawa książka ukazująca losy żyjącej na przełomie XIX i XX w. hrabiny Róży Potockiej.Jej pierwszym mężem był syn Zygmunta Krasińskiego , który przedwcześnie zmarł na gruźlicę.Ponownie wyszła za mąż za Edwarda Raczyńskiego.
W książce zawarte są wspomnienia samej hrabiny z okresu jej dzieciństwa , a także wypowiedzi ludzi o niej , którzy stykali się z nią za jej...

• Biografie
  • historia
  • Historia
  • Chcę w prezencie
  • Z polecenia do kupienia ...
  • Literatura polska
  • Chcę przeczytać książki recenzjowane