Pamiętnik nastolatki 4

Beata Andrzejczuk Wydawnictwo: Dom Wydawniczy Rafael Cykl: Pamiętnik nastolatki (tom 4) literatura dziecięca
Dom Wydawniczy Rafael
nastolatki miłość Krystyna Mól
Pamiętnik nastolatki (tom 4)
literatura dziecięca
nastolatki miłość Krystyna Mól

3-4 maja 2020 r.

Idealna książka dla nastolatek. Szybko się ją czyta. Moim zdaniem lepsza od poprzednich części "Pamiętnika nastolatki". Pokazuje jak główna bohaterka radzi sobie z problemami nawet tymi małymi, które mogą się przytrafić i nam.

Pomimo, iż wyznawane przez niego wartości są mi wyjątkowo bliskie, Maksym to najbardziej irytująca postać, z jaką kiedykolwiek spotkałam się w świecie literatury. Jego "szelmowskie uśmieszki" i notoryczne zawstydzanie Natki (pomimo, iż teoretycznie powinien stać po stronie dziewczyny i szanować jej sprzeciw dotyczący niektórych zachowań) niesamowicie mnie denerwowały i......

Wszystkie książki z tego cyklu, które przeczytałam, przeczytałam w podstawówce i wtedy mi się podobały... Więc chyba polecam, oczywiście osobom nieco młodszym ;)

Szczerze mówiąc dosyć średnia. Po jakimś czasie perypetie Natki robią się dla mnie coraz nudniejsze i jej postać coraz bardziej wyzwala we mnie zirytowanie.

Uwielbiam te serię. Czytałam ostatnio 5 raz!!! Zachwyca mnie jej prostota dzięki której wszystko jest zrozumiałe i nie odbiega daleko od rzeczywistości jak inne książki "opisujące życie nastolatków". Polecam!!!!!!!!!!!!! <3

Ta część najbardziej mnie zaciekawiła. Dobrze pokazuje, że związek bez lojalności i wierności jest kiepski. Bardzo szybko i przyjemnie się ją czyta.

Musiałam chwilę poczekać ponieważ dostałam ją dopiero na urodziny tak samo jak inne pamiętniki Natki :)

Na półkach: , , , , , ,

4 tom przygód Natki!!!!!!!!!!!Gorąco polecam!!!!!!!!!!<3

"Pamiętnik nastolatki 4" to już czwarta część serii "Pamiętnik nastolatki" autorstwa Beaty Andrzejczuk opowiadającej o życiu nastoletniej Natalii. W tym tomie poznajemy jeszcze więcej jej przemyśleń, przygód i rozterek.
Książka jest napisana prostym, zrozumiałym językiem. Doskonale odwzorowuje nastolatków; pokazuje, że każdy jest inny, że jeden może być typowym...

Dyskusje

• Chcę w prezencie