Żabka mała

wiersze dla dzieci morał bajka pointa żabka żaba zieleń
literatura dziecięca
978-83-7660-180-9
wiersze dla dzieci morał bajka pointa żabka żaba zieleń

Miła książeczka, historia przypomina "Bajkę o zielonym motylku" Stanisława Różewicza :)

Po prostu mistrzostwo, dawno nie czytałam tak zabawnej książeczki dla dziecka, ilustracjami byłam zachwycona. Przeurocza wyliczanka/wierszyk. Zielona żabka jest baaaardzo zielona, w końcu się z tym godzi i jest szczęśliwa :)
Pouczająca: doceniajmy to, co mamy i kim jesteśmy. Nie wstydźmy się swoich korzeni.

Fantastyczna książeczka dla maluchów! Przyjemnie się czyta, przyjemnie się ogląda. Jest rym, jest lekkość, chwile grozy z bocianem w roli głównej, jest morał.
Ogromną zaletą książeczki jest pomysłowo stworzona szata graficzna - nasz niezbędnik w nauce kolorów. 5+ ode mnie, 6 od synka!

Dyskusje

• Zzaopiekuj się mną Klaudia
  • 000 - Posiadam
  • Kupiłam sama/prezenty/odziedziczyłam
więcej mniej

Dodaj cytat z książki Żabka mała