rozwiń zwiń

Dyskusje o książce Dziewczyna z poczty

Temat dyskusji
Odpowiedzi
Ostatnia akywność
I jak wrażenia?
2 lata temu
Czytamy w weekend
Oj, to faktycznie. Ja obecnie mam pracę on-line, więc tego czasu na czytanie zostaje więcej, bo odpadają dojazdy do pracy. Jestem ciekawa Twojej recenzji po przeczytaniu "Opowiadań Kołymskich". Pozdrawiam cieplutko Ciebie i wszystkich zaczytanych :-)
3 lata temu
Czytamy w weekend
Świetny wybór na weekend! "Mistrz i Małgorzata" klasyka klasyk oraz rewelacyjne "Królestwo"! Miłej lektury!;)
4 lata temu
Książki o depresji, samobójstwie
 Playlist for the Dead. Posłuchaj, a zrozumiesz Playlist for the Dead. Posłuchaj, a zrozumiesz  Zapisane w wodzie Zapisane w wodzie Jednak najbardziej polecam :  Wszystkie jasne miejsca
5 lata temu
Czytamy w weekend
Wystarczy wejść na główną stronę i zobaczyć aktualność. Nic się magicznie nie pojawia i nie jest antydatowane :D http://lubimyczytac.pl/dyskusja/433/18085/czytamy-w-majowke
5 lata temu
Szukam melancholijnych, smutnych książek.
Niewiele jest tak fascynująco dołującej, melancholijnej literatury, jak książki Ericha M. Remarque... Prawdą jest wszak również, że niewiele jest tak pobudzających do życia, pełnych nadziei książek, jak te napisane przez Ericha M. Remarque. Co ciekawe - to są te same książki. Zaryzykuj. Może "Łuk Triumfalny"?
6 lata temu
Pokazuje 6 z 12