Struktura organizacyjna i architektura systemów komputerowych - Wydanie V

Okładka książki Struktura organizacyjna i architektura systemów komputerowych - Wydanie V
Andrew S. Tanenbaum Wydawnictwo: Helion Seria: Kanon Informatyki informatyka, matematyka
informatyka, matematyka
2006-04-05
Paweł Koronkiewicz, Andrzej Grażyński
Struktura architektura systemy komputerowe

więcej Więcej

W czasie wydania , książka bardzo dobra. Jak większość z dziedziny informatyki. Bez niej nawet nie myśl o rozpoczęciu czy przejściu studiów informatycznych. Przez wielu nazwana "biblią informatyki". Książka wprowadza nas do budowy komputerów od strony "bebechów". Słownictwo czasem trudne, i skomplikowane , ale po latach, procentuje i człowiek przyznaje grubości książki...

Bardzo dobra książka, dobrze opisane zasad działań magistral i innych podzespołów komputera. Omawiany jest także język Assembler.
Niestety, helion ma inne wydanie innych autorów, więc nie ma opisu do tego wydania, który ja mam.

• Programowanie
  • Fizyka, informatyka, matematyka
  • PDF_INFORMATYKA
  • Nauka i technika
  • Studia Matematyka Informatyka

Dodaj cytat z książki Struktura organizacyjna i architektura systemów komputerowych - Wydanie V