Wyrok

Aaron Allston Wydawnictwo: Amber Cykl: Przeznaczenie Jedi (tom 7) Seria: Star Wars: Gwiezdne wojny fantastyka, fantasy, science fiction
Conviction
9788324141968
Aleksandra Jagiełowicz, Grzegorz Ciecieląg
Amber
star wars gwiezdne wojny przeznaczenie jedi
Conviction
Przeznaczenie Jedi (tom 7)
fantastyka, fantasy, science fiction
9788324141968
Aleksandra Jagiełowicz, Grzegorz Ciecieląg
Star Wars: Gwiezdne wojny
star wars gwiezdne wojny przeznaczenie jedi

Luke i Ben w pogoni za Abeloth trafiają na planetę Nam Charios. W tym samym czasie Jedi przejmują kontrolę nad Sojuszem Galaktycznym.

Przy okazji poprzedniego tomu byłem zadowolony z kontynuowana wątku nadnaturalnego zagrożenia. Jednakże tutaj jest on poprowadzony niemal dokładnie tak samo jak ostatnio. Można bardzo łatwo przewidzieć bieg wydarzeń i nic niemal nie...

Czytelnik w siódmej części cyklu otrzymuje wiele nieoczekiwanych zwrotów akcji, które aż wołają o pomstę do nieba. Na temat fabuły zbytnio się rozpisywał nie będę bo to z grubsza kontynuacja poprzednich wątków, z tym zastrzeżeniem, że do tych dobrych i ciekawych w każdej części, także w...

NUDA!!!

Dzięki humorowi Allstone'a do tej pory najlepsza część tej nędznej serii.

Wspaniała jak każda Aarona i kończąca się jak większość z serii ucieczką Abeloth. Postaram się przerobić intrygujące mnie wątki.

Po pierwsze, chodzi mi tu o "chorobę", która w tej części nękała Valina i Jyssellę (przez 2 l???). Czy "chorowali" na nią dlatego, że byli zamrożeni w karbonicie, czy dlatego, że Abeloth znowu nimi owładnęła?

Po drugie dość ciekawa była...

więcej Oznaczone jako spoiler Pokaż mimo to

Właściwie ciężko ocenić tę książkę. Trochę już męczy przeciąganie akcji: Abeloth znowu próbuje odzyskać siły, zostaje powstrzymana i zraniona ucieka - to już było. Napięcie między Jedi i Sithami tutaj już praktycznie nie istnieje. Boli bardzo również brak zwrócenia uwagi i przypomnienia, że Sithowie ci są dość świeżo po kontakcie z całą Galaktyką: jakim prawem więc tak...

więcej Oznaczone jako spoiler Pokaż mimo to

• Star Wars