Złowieszczy mrok

Angie Sage Wydawnictwo: Jaguar Cykl: Septimus Heap (tom 6) fantastyka, fantasy, science fiction
Septimus Heap: Darke
Septimus Heap (tom 6)
fantastyka, fantasy, science fiction
Jacek Drewnowski
fantastyka fantasy science fiction

Miła odmiana po poprzednim ciężkawym w odbiorze tomie. Dosyć przyjemnie się ją czyta, mimo iż bohaterowie dalej bywają irytujący, czasami nawet bardzo. Jednakże ocena nie może być wyższa prze to , że świat wykreowany przez autorkę ma sporo niedociągnięć.

Seria książek o młodym czarodzieju jest zachwycająca. Dużo się w niej dzieje i niektórych zdarzeń nie da się przewidzieć. Podczas czytania tej książki miałam różne emocje. Czasami się bałam bo nie wiedziała co będzie z bohaterami tak jak było w trakcie walki Ogniopluja z Mrocznym Smokiem a także kiedy dowiedziałam się że Beetle kiedy był w Komnacie Hermetycznej nie miał...

Nie wiem, co w tej serii zachwycającego. Znowu przytoczę, że Jenna mnie tak denerowała, że... nie dokończę. Irytowało mnie też, że bardzo dużo słów było napisanych jako nazwy np. Mrok. Mam wachające się uczucia do tej książki.

Całą serię polecam.

Najbardziej mroczny,ale i najbardziej zaskakujący tom.

Cudowna! Fantastyczna! Rewelacja!
Czy już zawsze tak będzie? Trzecia część -buu, czwarta - hurra, piąta część - buu, szósta część, "Mrok" - hurra?????????????????????????
No to teraz czekamy na ekranizację pierwszej części i "Fyre"

Chce przeczytac!

Moim zdaniem książka jest świetna. Czytając ją czułam jakbym znów czytała księgę pierwszą ale o innej treści. Czekam ze zniecierpliwieniem na następny tom i ostatni jaki po Angielsku brzmi- Fyre ale na Polski nie wiem:)

Świetna! Najlepsza z serii jak do tej pory, przeczytałam jednym tchem.

Tylko cały ten wątek Mrocznego smoka do złudzenia przypominał mi bestię z filmu animowanego Jak Wytresować Smoka. Nawet pokonany został w podobny sposób.

Niemniej jednak, Złowieszczy Mrok był rewelacyjny. Niby książka dla dzieci, ale jednak ma w sobie "to coś" :) Czekam z niecierpliwością na ostatni tom.

Oznaczone jako spoiler Pokaż mimo to

bardzo mi sie podobała i czekam na ostatnią część.

• Chcę w prezencie
  • Fantasy
  • 2013
  • 2020
  • Fantastyka

Dodaj cytat z książki Złowieszczy mrok