Złowieszczy mrok

Okładka książki Złowieszczy mrok Angie Sage
Okładka książki Złowieszczy mrok
Angie Sage Wydawnictwo: Jaguar Cykl: Septimus Heap (tom 6) fantasy, science fiction
Septimus Heap (tom 6)
Septimus Heap: Darke
Jaguar
2012-03-01
2012-03-01
Jacek Drewnowski
fantastyka fantasy science fiction

2078

Początek był fajny, ale ostatecznie nie mogłam się wgryźć w ten tom i już pod koniec miałam problem, żeby dokończyć. Nie był zły, myślę, że to raczej kwestia tego, że na za długo ją zostawiłam, żeby zająć się innymi rzeczami i po powrocie zgubiłam zapał i nie potrafiłam jej docenić. Ale jestem pozytywnie nastawiona na finał i nie dowierzam, że po takim czasie jestem już na ostatniej prostej :O

Miła odmiana po poprzednim ciężkawym w odbiorze tomie. Dosyć przyjemnie się ją czyta, mimo iż bohaterowie dalej bywają irytujący, czasami nawet bardzo. Jednakże ocena nie może być wyższa prze to , że świat wykreowany przez autorkę ma sporo niedociągnięć.

Seria książek o młodym czarodzieju jest zachwycająca. Dużo się w niej dzieje i niektórych zdarzeń nie da się przewidzieć. Podczas czytania tej książki miałam różne emocje. Czasami się bałam bo nie wiedziała co będzie z bohaterami tak jak było w trakcie walki Ogniopluja z Mrocznym Smokiem a także kiedy dowiedziałam się że Beetle kiedy był w Komnacie Hermetycznej nie miał zaklęcia Zawieszenia co mnie jednak bardzo ucieszyło kiedy okazało się że jednak jakimś cudem był pod wpływem tego zaklęcia. Książka wspaniała. Polecam wszystkim którzy lubią fantasy.

Nie wiem, co w tej serii zachwycającego. Znowu przytoczę, że Jenna mnie tak denerowała, że... nie dokończę. Irytowało mnie też, że bardzo dużo słów było napisanych jako nazwy np. Mrok. Mam wachające się uczucia do tej książki.

2077

Całą serię polecam.

Całą serię polecam.

Najbardziej mroczny,ale i najbardziej zaskakujący tom.

Najbardziej mroczny,ale i najbardziej zaskakujący tom.

Cudowna! Fantastyczna! Rewelacja!
Czy już zawsze tak będzie? Trzecia część -buu, czwarta - hurra, piąta część - buu, szósta część, "Mrok" - hurra?????????????????????????
No to teraz czekamy na ekranizację pierwszej części i "Fyre"

Cudowna! Fantastyczna! Rewelacja!
No to teraz czekamy na ekranizację pierwszej części i "Fyre"

Chce przeczytac!

Chce przeczytac!

Świetna! Najlepsza z serii jak do tej pory, przeczytałam jednym tchem.

Tylko cały ten wątek Mrocznego smoka do złudzenia przypominał mi bestię z filmu animowanego Jak Wytresować Smoka. Nawet pokonany został w podobny sposób.

Niemniej jednak, Złowieszczy Mrok był rewelacyjny. Niby książka dla dzieci, ale jednak ma w sobie "to coś" :) Czekam z niecierpliwością na ostatni tom.

Świetna! Najlepsza z serii jak do tej pory, przeczytałam jednym tchem.

Oznaczone jako spoiler Pokaż mimo to

bardzo mi sie podobała i czekam na ostatnią część.

bardzo mi sie podobała i czekam na ostatnią część.

Dodaj cytat z książki Złowieszczy mrok