Miasto Szczurów

Emily Rodda Wydawnictwo: Egmont Polska Cykl: Pas Deltory (tom 3) fantastyka, fantasy, science fiction
City of the Rats
fantastyka, fantasy, science fiction
2012-02-10
Piotr Jankowski
deltora

Kolejny bardzo krótki tom. Cała seria ma wartka akcję. Jednoczesni wciąga, co z niecierpliwością pobudza do sięgnięcia po kolejny tom.
Zachęcam,
Adrian Jeżak

Miasto Szczurów,to świetnie napisana australijska fantasty.Przeznaczona,dla młodszego czytelnika.W której,bardzo dobrze.Się,odnalazłem.
Podobało mi się,tu właściwie wszystko.\
I sklep Toma (latający siennik)
i te wilki,zamek.Kuchnia wielkości wioski.
I ten wąż,uważam.Że to cudowna fantasty.

Jeden z moich ulubionych tomów :3

Kolejna świetna część, nowi przyjaciele... i wrogowie? Kto tym razem im pomoże? Pełna ekscytujących chwil książka o przyjaźni i poświęceniu :D Polecam!

Książka jest wspaniała więc nie będę się za bardzo rozciągać w jej wychwalaniu. Chciałabym za to poruszyć pewną ciekawiącą mnie kwestię, mianowicie w każdym tomie z serii o Daltorze powtarza się taki sam ciąg zdarzeń. Najpierw krótki odpoczynek potem podróż poznanie kogoś nowego(tu Toma i ludność Nimszurf'u) następnie przedsmak niebezpieczeństwa i nowe magiczne istoty a...

Kiedy w Pasie widnieją już dwa szlachetne kamienie, czas wyruszyć na kolejną, pełną niebezpieczeństw wyprawę. Tym razem ich cel mieści się w tajemniczym Mieście Szczurów...

Zakochałam się w postaci sklepikarza Toma, z każdą kolejną książką pojawia się coraz to więcej barwnych postaci. Choć końcówka jest nieco zagmatwana i absurdalna, kto by się spodziewał, że główny bohater zginie tak szybko i równie szybko powróci do żywych.

Typowa bajka dla dzieci. Choć treść skłania do przemyślenia w jakiej granicy wieku

Ostatnio bardzo ciężko idzie mi pisanie recenzji, próbuję w jakiś sposób sklejać słowa, tworzyć coś ciekawego, jednak jak na razie żadna z napisanych w tym miesiącu recenzji nie usatysfakcjonowała mnie w pełni. Jestem jednak uparta, jeśli mi coś nie wychodzi próbuję dalej, tym oto sposobem zabrałam się za opisywanie przygód przyjaciół z Deltory. „Miasto szczurów”, bo taki...

Extra fantaza!!!

• 2012
  • Fantasy
  • Chcę w prezencie
  • Fantastyka
  • 2013

Dodaj cytat z książki Miasto Szczurów