Strategiczne zarządzanie marką. Kapitał marki - budowanie mierzenie i zarządzanie

Kevin Lane Keller Wydawnictwo: Wolters Kluwer Polska biznes, finanse
Strategic Brand Management. Building, Measuring and Managing Equity, 3rd edition
978-83-264-1183-0
Marika Adamczyk-Żylińska, Hanna Bruzi, Magdalena Miśkiewicz
Wolters Kluwer Polska
zarządzanie marka marketing menedżer public relations
biznes, finanse
978-83-264-1183-0
Marika Adamczyk-Żylińska, Hanna Bruzi, Magdalena Miśkiewicz
zarządzanie marka marketing menedżer public relations

Okładka książki O strategiach marketingowych. 10 IDEI HBR. James C. Anderson, Gaurav Bhalla, Clayton M. Christensen, Scott Cook, David C. Edelman, Susan Fournier, Taddy Hall, Kevin Lane Keller, Philip Kotler, Suj Krishnaswamy, Lara Lee, Theodore Levitt, Christine Moorman, James A. Narus, Neil Rackham, Frederick F. Reichheld, Roland T. Rust, Kate Sayre, Michael J. Silverstein, Wouter van Rossum
8,0
O strategiach ... James C. Anderson, ...