Sentyment do gwiazd

The Cold Desire
yaoi kosmos statki kosmiczne relacje MM
fantastyka, fantasy, science fiction
yaoi kosmos statki kosmiczne relacje MM

Okładka książki Melodie Dolores, Natalia Dworzyńska, Klaudia Hładka, Kufuku, Roksana Kulik, Bożena Nurska, Joanna Roś, Anna Maria Sutkowska
7,5
Melodie Dolores, Natalia Dw...

Moja pierwsza i najukochańsza książka yaoi, po której wciąż mam niedosyt i z niecierpliwością czekam na każdą kolejna pozycje tej autorki.

Akcja jest wartka i wciągająca i mimo, że nigdy nie przepadałam za klimatami kosmicznymi, tutaj przepadłam.
Bohaterów nie można nie lubić! Uwielbiam ich humor, charakterki a także wady, dodające smaczku całej opowieści.
Łyknęłam w...

Zacznijmy od tego, że kocham "kosmiczne" klimaty, niemal w każdym wydaniu - od Lema, gdzie przerdzewiałe statki kosmiczne naprawia się młotkiem i kluczem dziesiątką (jak Fata 126p) po "Gwiezdne Wojny" i "Star Treck" z pistoletami laserowymi i cyborgami mądrzejszymi od niektórych znanych mi studentów.

Gdzieś pomiędzy tymi dwoma biegunami można znaleźć miejsce dla...

• Książki do kupienia
więcej mniej

Dodaj cytat z książki Sentyment do gwiazd