Rogalin i jego mieszkańcy

Edward Raczyński Wydawnictwo: Dęby Rogalińskie biografia, autobiografia, pamiętnik
9788391957707
Dęby Rogalińskie
biografia, autobiografia, pamiętnik
9788391957707

Książka mile zaskakuje. Nie jest to pean na rzecz rodu Raczyńskich, a rzetelna praca, w której ostatni z rodu męski potomek tworzy prawie w dużej części z pamięci zapiski o swojej rodzinie. Spotykamy zatem postaci różne, godne pochwały i pamięci oraz zwyczajne, o których pamiętają jedynie bliscy.
Wraz z narratorem wędrujemy przez rogaliński pałac, wskrzeszając jego...

• Z polecenia do kupienia ...
  • Chcę mieć

Dodaj cytat z książki Rogalin i jego mieszkańcy