Richard Bachman Wydawnictwo: NAL horror
978-0453005074
NAL
horror
978-0453005074

Pozycja wydawnicza niezwykle rzadka nie tylko na naszym rynku ale ogólnie światowym. Jednak jeśli nam się uda w nasze ręce trafia jeden z najlepszych zbiorów czterech krótkich powieści autorstwa Stephena Kinga. Trzy z nich można bez problemu znaleźć, kupić lub wypożyczyć i przeczytać. Natomiast w przypadku „Rage” jest to praktycznie niemożliwe.
Czy warto?
Na pewno tak...

Zbiór czterech powieści Kinga wydanych przed laty pod pseudonimem Richard Bachman to pozycja, którą poznać powinni wszyscy fani Króla. Nie dość, że są to jedne z najlepszych utworów w jego karierze, to na dodatek w ich skład wchodzi zakazana przez samego Kinga powieść "Rage" a także intrygujący autobiograficzny wstęp, z którego dowiadujemy się skąd wziął się pomysł z...

• Po angielsku
  • Stephen King