Seks i zmysłowy kochanek

Okładka książki Seks i zmysłowy kochanek Mabel Iam
Okładka książki Seks i zmysłowy kochanek
Mabel Iam Wydawnictwo: G+J poradniki
poradniki
G+J
2008-01-01
2008-01-01

"Sex i zmysłowy kochanek" to kolejny po "Idealnych kochankach" poradnik Mabel Iam znanej psychoterapeutki zajmującej się uzdrawianiem związków miłosnych, która w swych książkach odkrywa przed nami metody na osiągnięcie szczęścia w związku.

Mabel Iam w bardzo przejrzysty i czytelny sposób odkrywa przed nami metody, dzięki którym możemy udoskonalić swoje życie erotyczne, rozbudzić na nowo miłość, ale przede wszystkim zbudować niepowtarzalny związek nie tylko na poziomi fizycznym, ale i duchowym.

Autorka uświadamia nam, iż niewiele osób zdaje sobie sprawę jak wiele dla pogłębienia związku między partnerami może zdziałać masaż bądź zastosowanie olejków eterycznych. Analiza snów erotycznych oraz opisana medytacja dla par pozwoli natomiast rozbudzić na nowo miłość i odkryć tajemnice doskonalenia życia erotycznego. To tylko niektóre z metod opisanych w poradniku jednak jak pisze autorka są bardzo ważnymi elementami w drodze do osiągnięcia harmonii między miłością a sexem gdyż dają spełnienie we wszystkich aspektach życia.

"Sex i zmysłowy kochanek" to poradnik skierowany szczególnie do osób mających dość monotonii w związku. Osób, które chcą osiągnąć szczęście w miłości bądź wzbogacić swoje życie erotyczne. Ale także wszystkich par nie tylko z długotrwałym stażem, które chcą rozwinąć i pogłębić łączącą ich więź.

Jeżeli więc zastanawialiście się kiedyś jak rozwiązać różne problemy partnerskie lub po prostu czujecie, że czegoś jeszcze brakuje w waszym związku to ten poradnik jest dla Was.

źródło: www.zaczytanamery.blogspot.com/2011/05/sex-i-zmysowy-kochanek-mabel-iam.html

• 2011
  • Poradniki
  • ● Domowa biblioteczka
  • ♦ 2011

Dodaj cytat z książki Seks i zmysłowy kochanek