Babeczki słodkie i pikantne. Drobne ciasteczka, mufinki do kawy

Okładka książki Babeczki słodkie i pikantne. Drobne ciasteczka, mufinki do kawy
praca zbiorowa Wydawnictwo: Weltbild kulinaria, przepisy kulinarne
kulinaria, przepisy kulinarne
Weltbild
2011-01-01
2011-01-01
Barbara Tarnas
muffiny muffinki babeczki

więcej Więcej

Wiele ciekawych przepisów dla fanów "mufinek"

Świetne przepisy na babeczki. Wszystkie łatwe w przygotowaniu i wychodzą bardzo smaczne rezultaty. Dodatkowo książeczka mała i poręczna, więc nie zajmuje dużej przestrzeni.

Książeczka ma niektóre ciekawe pomysły ale zdarzają się błędy np. w składzie ( dwa razy podana ilość masła, całkowity brak mąki ;p, przepisy na maślane kremy są beznadziejne :) zawsze dodawać trzeba mniej masła. Nie zrobiłam jeszcze wszystkich babeczek ale wypróbuję, nie skreślam książki bo lubię babeczki.

Przepisy trochę za mało zróżnicowane, ale w dalszym ciągu jest kilka perełek (m. in. babeczki z masłem orzechowym, które wypróbowałam już kilka razy). Szczerze mówiąc, uważam, że w Internecie można znaleźć wiele znacznie lepszych i ciekawszych przepisów.

• Kulinarne
  • 2013
  • Otrzymane w prezencie
  • XLiteratura naukowa, poradniki, przewodniki
  • 2014
  • 2012

Dodaj cytat z książki Babeczki słodkie i pikantne. Drobne ciasteczka, mufinki do kawy