Tajemnica Ramy

Arthur C. Clarke Wydawnictwo: Amber Cykl: Rama (tom 4.2) Seria: Wielkie Serie SF fantastyka, fantasy, science fiction
Rama revealed
Tomasz Lem
Amber
Rama revealed
Rama (tom 4.2)
fantastyka, fantasy, science fiction
Tomasz Lem
Wielkie Serie SF

wiele tajemnic się wyjaśnia, wiele wątków się kończy. jednak do szczęścia i błogostanu daleko.
jak pisałem przy części pierwszej - mnóstwo niewiarygodności w sferze nauk społecznych, fajna za to wizja kosmitów.

• Fantastyka
  • Science Fiction