Grzeczne dziewczynki nie chodzą na biegun

Liv Arnesen Wydawnictwo: Muza literatura podróżnicza
literatura podróżnicza
83-7200-101-4
Anna Marciniak-Zymmer
podróże polarnicy wyprawy polarne wspomnienia

Styl może jest zbyt prosty i oszczędny - autorka zresztą nie kryje, że pisarstwo nie jest i nie było jej powołaniem, a opisanie swoich wrażeń z przygotowań i samej wyprawy na biegun nie jest dla niej zadaniem łatwym. Mimo to w jakiś sposób prostota opisu pasuje do podjętego tematu: Liv Arnsen nikomu niczego nie udowadnia. W jej wspomnieniach nie ma heroizmu, patosu, dumy,...

Dyskusje

• Podróże i reportaże
  • 2016
  • Podróże - za kołem podbiegunowym
  • Do zdobycia
  • Podroznicze 🏖🏕🏝🏜🏞🌏
  • 2016
  • Północ (i południe)

Dodaj cytat z książki Grzeczne dziewczynki nie chodzą na biegun