Seks. Instrukcja obsługi

Felicia Zopol Wydawnictwo: Vesper Seria: Instrukcja obsługi popularnonaukowa
The sex instruction manual. Essential information and techniques for optimum performa
Data 1. wydania:
2009-07-01
Anita Zadziorny
Vesper
popularnonaukowa
Anita Zadziorny
Instrukcja obsługi

Na półkach: , , , ,

Książkę dostałam kilka lat temu na 18 urodziny, przy wręczaniu prezentu śmiechy chichy, ale książka od razu wylądowała na półce i czekała sobie spokojnie w kolejce. Książka jest bardzo luźna, momentami naprawdę zabawna. Nie jest sztywnym poważnym poradnikiem, raczej clue całej treści brzmi, że troszkę fatygi nigdy nikomu nie zaszkodziło :D Rady są zabawne, ale jednocześnie...

Bardzo śmieszny a zarazem interesujący poradnik.
Oto przykładowy opis podrozdziału:

Gra wstępna

Interfejs oralny (nazywany całowaniem)
Zaawansowane dotykanie
Stymulacja piersi
Alternatywne czynności gry wstępnej
Strategia wznawiania "

Ciekawa pozycja gdzie temat potraktowano z lekkim przymrużeniem oka.

Bardzo ciekawa książka, czyta się ją na luzie, jest napisana w humorystyczny sposób i bardzo prostym językiem. Większości ludzi pewnie będzie wstyd ją kupić osobiście w empiku, mi nie było :D Jestem zdania, że człowiek uczy się całe życie i szczerze przyznam, że dzięki tej książce poznałem kilka nowych udogodnień, o których nie miałem pojęcia. Poza tym książka posiada sporo...

Początkowo wydawała mi się strasznie żenująca. Potem jakoś szybciej mi się czytało, może dlatego że przy likierze. :p
Było kilka zabawnych momentów, kilka ciekawostek, kilka błędów, więcej niż kilka oczywistości - ogólnie nic specjalnego i na pewno bym nie kupiła.

POWAŻNY temat przedstawiony w ZABAWNY sposób;)
takie książeczki powinno się promować w szkołach dla młodzieży (chodzi mi o przedmiot "przystosowanie do życia w rodzinie" czy jakoś tak), ponieważ jest lekki w lekturze, ma przyjemną grafikę, i jest świetnym, wyczerpującym poradnikiem

W zabawny, nieprzeciętny i zupełnie innowacyjny sposób przedstawiony seks. Książka humorystyczna z przyjemną oprawą graficzną.
Idealna na prezent.

Zabawna pozycja doskonała na prezent, ciekawy poradnik, świetna oprawa graficzna oraz wielka doza humoru. To wszystko znajdziecie w tej niepozornej książeczce. Serdecznie polecam.

Dyskusje

• Seksuologia
  • ○ Na półce ♥
  • 2017
  • Poradnik
  • Sex
  • Naukowe - słowniki, encyklopedie, podręczniki, opracowania...
więcej mniej

Dodaj cytat z książki Seks. Instrukcja obsługi