Komu zaufać?

Okładka książki Komu zaufać?
Nora Roberts Wydawnictwo: HarperCollins Seria: New York Times Bestselling Authors. Powieść - Romans literatura obyczajowa, romans
literatura obyczajowa, romans
New York Times Bestselling Authors. Powieść - Romans
HarperCollins
2012-03-16
2012-03-16
Małgorzata Borkowska, Ewa Bobocińska.
miłość zdrada namiętność romans Roberts

więcej Więcej

Zarówno pierwsza jak i druga historia jest świetna. Czyta się je jednym tchem... Wątek miłosny z kryminalnym świetnie ze sobą współgrają.

Dwa opowiadania sensacyjno-romansowe.Nawet trzymały w lekkim napięciu.Na przegryzkę przed ambitniejszą lekturą

Krótka, ale wciągająca. Stwarza atmosferę tajemnicy i podejrzliwości. Tak naprawdę nie wiadomo od początku kto jest zabójcą, co czyni książkę jeszcze ciekawszą. Fajna do przeczytania w jeden wieczór.

Mimo, że wolę czytać zdecydowanie dłuższe książki, to u Nory Roberts mi to nie przeszkadza. Faktem jest, że dobrze by jej opowiadaniom zrobiło rozwinięcie do pełnowymiarowej powieści. Momentami brakuje mi bardziej szczegółowych opisów myśli czy przeżyć bohaterów.

W tej książce podobało mi się to, że poza wątkiem miłosnym została przedstawiona jakaś intryga. Ostatnio lubuję...

uwielbiam książki autorstwa Nory Roberts

Ponownie z moich rękach zagościła książka Nory Robert. Uwielbiam książki, które wychodzą spod pióra Nory Roberts, niezależnie, w jakim gatunku pisarka postanowiła osadzić głównych bohaterów.

Tym razem sięgnęłam po coś lekkiego, kobiecego i niezobowiązującego. Tym razem książka jest z gatunku romans. Książka nosi tytuł, „Komu zaufać?". Sam tytuł nie odnosi się bezpośrednio...

Drugie opowiadanie już czytałam. Zostało wydane w serii Orchidea.

• Nora Roberts
  • 2014