Pierworodny

Paul B. Thompson fantastyka, fantasy, science fiction 442 str.
Firstborn

Zysk i S-ka
fantastyka, fantasy, science fiction
DragonLance Smocza lanca fantastyka elfy

Porównaj ceny i

Po latach powracałem do Dragonlance pełen obaw. Okazało się jednak, że książka jest naprawdę dobra. Nie jest to arcydzieło, ale bardzo przyjemna lektura.

Moja przygoda z Serią Dragonlance zaczęła się blisko około 20 lat temu, kiedy kolega pożyczył mi "Smoki jesiennego zmierzchu". Mam prawie wszystkie książki, jakie z tej serii wyszły w Polsce. Raz jest lepiej, raz gorzej. Ta pozycja, mimo, że da się ją czytać w miarę dobrze na kolana nie powala. Nic nie wnosi do świata Ansalonu, bohaterowie są raczej nudni i przewidywalni i...

• Dragonlance
  • Fantastyka
  • Fantasy
  • Seria: Dragon Lance (F)
  • A) Fantasy
  • Chcę posiadać