Moja przystań niespokojna

Okładka książki Moja przystań niespokojna Mykolas Sluckis
Okładka książki Moja przystań niespokojna
Mykolas Sluckis Wydawnictwo: KIK Seria: Klub Interesującej Książki literatura piękna
Klub Interesującej Książki
Mostas Manoneramus
KIK
1973-01-01
1973-01-01
Aleksander Matuszyn
literatura litewska

Okładka książki Sen błękitny, pomarańczowy... Agasi Ajwazjan, Władimir Amlinskij, Walentina Barmiczewa, Andrzej Bitow, Nikołaj Dimczewskij, Nodar Dumbadze, Iwan Fiedosiejew, Anatolij Gienatullin, Fazil Iskander, Jurij Jakowlew, Anatolij Kim, Anatol Kudrawec, Anatolij Kurczatkin, Oleg Kuwajew, Wasilij Lebiediew, Witalij Masłow, Hrant Matewosjan, Piotr Mieżyricki, Jurij Nagibin, Choca Namsarajew, Wiera Panowa, Timur Pułatow, Mykolas Sluckis, Siergiej Smirnow, Władimir Sołouchin, Wasilij Szukszyn, Edward Szym, Wiktoria Tokariewa, Juri Tuulik
Sen błękitny, ... Agasi Ajwazjan, Wła...
Okładka książki Żar-ptak. Opowiadania 1973 Nina Biczuja, Andrzej Bitow, Wołodymyr Drozd, Nodar Dumbadze, Marta Fomina, Leonid Frołow, Akakij Gecadze, Grigorij Głazow, Inna Goff, Gleb Goryszyn, Nikołaj Krugowych, Borys Łapin, Włodzimierz Lidin, Manuk Mnacakanian, Jurij Aleksandrowicz Nikitin, Paweł Nilin, Wardkes Petrosjan, Juozas Požėra, Arif Ragimow, Rita Roma, Jurij Rychteu, Władimir Sapożnikow, Mykolas Sluckis, Wiaczesław Szereszew, Oleg Żdan
Żar-ptak. Opow... Nina Biczuja, Andrz...
Okładka książki Wysoka fala Fiodor Abramow, Wołodymyr Drozd, Gleb Goryszyn, Irina Griekowa, Emmanuił Kazakiewicz, Aleksiej Kirnosow, Wiktor Koniecki, Wiktor Kuroczkin, Georgij Siemionow, Mykolas Sluckis, Anatolij Tkaczenko, Ludmiła Uwarowa, Konstanty Worobiow
Wysoka fala Fiodor Abramow, Woł...
Okładka książki Nowele litewskie Juozas Baltušis, Petras Cvirka, Jonas Dovydaitis, Liūnė Janušytė, Stasys Kapnys, Halina Korsakienė, Jonas Marcinkevičius, Juozas Paukštelis, Vytautas Sirijos Gira, Mykolas Sluckis, Antanas Venclova
Nowele litewskie Juozas Baltušis, Pe...