Matematyka Niny Gluckstein

Książnica
1998-01-01
1998-01-01

więcej Więcej

Dobra literatura w świetnym przekładzie. Nic tylko czytać i się zachwycać.

Nigdy nie sądziłabym, że owa powieść przypadnie mi do gustu. Jednak wciągnęła mnie, zaczarowała, zmusiła do refleksji, sprawiła, że momentami było mi ciężko oddychać.
Bohaterka, czy jest inteligentna? Ale owszem. Każda kobieta szuka sposobów, aby zatrzymać przy sobie swoją drugą połówkę. Kombinuje, poszukuje i cóż.. Nie każdej się to udaje, co więcej rzadko której. Nina...

• 2012
  • Dobra książka