Bajki terapeutyczne. Część 2

bajki terapeutyczne bajkoterapia
Media Rodzina
bajki
bajki terapeutyczne bajkoterapia

Polecane przez wykładowcę, pogardzone przez moje dzieci. Chyba się zestarzały.

1 bajka była wstrzosająca

Bardzo interesujące i pouczające teksty trafiające do małych odbiorców i ich dziecięcej wrażliwości. ☺

Dzieci mają problemy o których ciężko rozmawiać z dorosłym. Czasami się wstydzą, nie wiedzą jak zacząć, boją się wyśmiania.
Takie bajki są przydatne nie tylko dla dzieci, które utożsamiają się z bohaterami bajek ale również dla dorosłych, żeby móc omówić trudny problem z dzieckiem i wyjaśnić im trudne sprawy.
Ta książka jest właśnie jedną z nich i bardzo polecam.

Pamiętam, że pani w przedszkolu czytała nam te bajki. Momentami naprawdę się wzruszałam. Kiedyś poprosiłam mamę, żeby mi kupiła tę książkę. Do teraz mam z nią miłe wspomnienia.

• Psychologia
  • Psychologia i pedagogika
  • Psychologia, pedagogika, socjologia, filozofia
  • Dzieciństwo
  • Mój
  • Literatura dla dzieci i młodzieży
  • :-) Mam

Dodaj cytat z książki Bajki terapeutyczne. Część 2