Francja- ilustrowany przewodnik

turystyka, mapy, atlasy
Pascal
2011-01-01
2011-01-01

Okładka książki Macedonia. W sercu Bałkanów. Wydanie 1 Magdalena Dobrzańska-Bzowska, Robert Sendek
Macedonia. W s... Magdalena Dobrzańsk...
Okładka książki Czarnogóra Sławomir Adamczak, Krzysztof Bzowski, Magdalena Dobrzańska-Bzowska, Katarzyna Firlej-Adamczak
Czarnogóra Sławomir Adamczak,&...
Okładka książki Francja Krzysztof Bzowski, Magdalena Dobrzańska-Bzowska, Witold Korsak, Dorota Niedźwiecka, Maciej Pinkwart
Francja Krzysztof Bzowski, ...
Okładka książki Słowenia. Słoneczna strona Alp. Wydanie 4 Krzysztof Bzowski, Magdalena Dobrzańska-Bzowska
Słowenia. Słon... Krzysztof Bzowski, ...

Przewodnik jest pięknie wydany, posiada szczegółowe mapy najczęściej odwiedzanych przez turystów miast. Niestety, jest jedno "ale" - brakuje wielu szczegółów oraz kilku ważniejszych rzeczy. Ze szczegółów wymienię choćby brak wskazówek jak się dostać do danego miejsca, np. z Paryża do Wersalu. Dla turysty zwiedzającego na własną rękę tego typu wskazówki są niezbędne. Z ważniejszych rzeczy wymienię pominięcie niektórych regionów, co w przypadku przewodnika sugerującego że przedstawia całą Francję, uważam za niedopuszczalne.
Jest to niezła propozycja na kilkudniowe, pobieżne wypady do najbardziej szlagierowych miejsc Francji. Osobom poszukującym czegoś więcej zdecydowanie odradzam.

W miarę przydatny, jednak brak mi różnych szczegółów.

W miarę przydatny, jednak brak mi różnych szczegółów.

• 6) Moja Francja ♥
  • 52 książki - 2015
  • Francja
  • Na wakacje/ o wakacjach/ wakacyjne klimaty
  • ♥ J'aime la France ♥
  • Książki z którymi mieszkam

Dodaj cytat z książki Francja- ilustrowany przewodnik