A nie mówiłem?

Robert Gwiazdowski Wydawnictwo: Prohibita biznes, finanse
A nie mówiłem? Jak nastąpił kryzys i jak z niego najszybciej wyjść ?
Prohibita
robert gwiazdowski centrum adama smitha sadowski korwin-mikke michalkiewicz liberalizm libertarianizm kapitalizm gospodarka kryzys gospodarczy ekonomia finanse a nie mówiłem
A nie mówiłem? Jak nastąpił kryzys i jak z niego najszybciej wyjść ?
biznes, finanse
2012-01-01

Szukałem dłuższą chwilę podsumowania i chyba najtrafniejszym określeniem będzie zdrowy rozsądek w pigułce. Uwaga na skutki uboczne bo może wystąpić ból głowy po zrozumieniu naświetleniu w czym żyjemy. Sporo się powtarza dlatego nie 10 panie Robercie. Szacun ogólnie ogromny dla Pana.

Trzeźwe spojrzenie, polecam

Zbiór felietonów Roberta Gwiazdowskiego zawiera teksty dotyczące głównie podatków i systemu emerytalnego, w których autor, odwołując się do koncepcji liberalizmu ekonomicznego, wykazuje absurdalność obecnych rozwiązań i przedstawia propozycje bardziej efektywne ekonomicznie i bardziej prowolnościowe. Profesor pisze z nieodłącznymi dla siebie swadą, humorem i obrazowymi...

Wartościowa książka, z tym że część rozdziałów jest bardzo podobna do siebie i czasami to nudzi

Roberta Gwiazdowskiego warto czytać i słuchać, bo to jeden z najciekawszych głosów w polskiej debacie publicznej. Po książkę sięgnąłem wiedząc, że to tylko zbiór jego publicystyki gazetowej i blogowej, ale i tak uważam, że było warto. Jeśli ktoś nie zna tekstów Gwiazdowskiego - jeszcze szybciej powinien udać się do księgarni.

Gwiazdowski tropi absurdy funkcjonowania...

Serdecznie polecam dla wszystkich, którzy chcą zrozumieć co się dzieje z emeryturami i ekonomią w Polsce i na Świecie

Stronnicza opinia, jako że miałam wkład w powstanie tej książki :) Niemniej tym bardziej mogę potwierdzić, że teksty pana Gwiazdowskiego są błyskotliwe i trafiają w sedno. Szczerze polecam!

Rewelacyjna książka o zdrowym rozsądku. W prosty sposób opisuje złożone mechanizmy gospodarcze. Wyśmiewa absurdy, demaskuje mity oraz przedstawia program naprawy finasów państwa.

Dyskusje

• Ekonomia
  • Chcę w prezencie
  • Chcę kupić
  • W poczekalni
  • Biografie
więcej mniej

Dodaj cytat z książki A nie mówiłem?