Encyklopedia piłkarska FUJI Rocznik '92-93 (tom 5)

Okładka książki Encyklopedia piłkarska FUJI Rocznik '92-93 (tom 5) Andrzej Gowarzewski, praca zbiorowa
Okładka książki Encyklopedia piłkarska FUJI Rocznik '92-93 (tom 5)
Andrzej Gowarzewskipraca zbiorowa Wydawnictwo: GiA Cykl: Encyklopedia piłkarska FUJI (tom 5) sport
sport
Encyklopedia piłkarska FUJI (tom 5)
GiA
1992-01-01
1992-01-01

Okładka książki Piłka i ja Paul Katz, Raymond Kopa
Piłka i ja Paul Katz, Raymond ...
Okładka książki Michael Owen. Reset. Któregoś dnia wszystko się kończy Mark Eglinton, Michael Owen
Michael Owen. ... Mark Eglinton, Mich...
Okładka książki Encyklopedia piłkarska FUJI Rocznik 91 (tom 1) Andrzej Gowarzewski, praca zbiorowa
Encyklopedia p... Andrzej Gowarzewski...
Okładka książki Piłka nożna 1919-1979 (ludzie, mecze, drużyny) Stefan Grzegorczyk, Jerzy Lechowski, Mieczysław Szymkowiak
Piłka nożna 19... Stefan Grzegorczyk,...

Książka świetna, zresztą jak każda tego wydawnictwa. W tym roczniku opisane są m.in. Igrzyska Olimpijskie, które odbyły się w 1992 roku w Barcelonie, gdzie olimpijska reprezentacja Polski, prowadzona przez Janusza Wójcika, zdobyła srebrny medal. Na minus kilka literówek przy nazwach drużyn i zawodników, np. Zagłębie Lublin itd.

• Piłka nożna
  • Encyklopedie,albumy,roczniki
  • 11.Sport
  • Książki sportowe
  • Encyklopedia piłkarska Fuji
  • Moja własna domowa biblioteczka
  • Czekają na przeczytanie

Dodaj cytat z książki Encyklopedia piłkarska FUJI Rocznik '92-93 (tom 5)